KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207410
nr 1520 7410
William Gislander
(1890-1937), Sverige
Oljemålning, Signerad, sjöfåglar. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
William Gislander, svensk målare född 1890, död 1937.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:50:14
6/2 19:45:14
William Gislander
Läs mer om William Gislander